JOGA KUNDALINI Z SESJĄ KIRTAN ŚPIEWU Z MANTRAMI

– Monika Kwik

joga Monika jpg.

We wspaniałej atmosferze zapraszamy na zajęcia Jogini Cinmayi wraz zespołem: Wojtek (gitarzysta) oraz Karol (bębny, tabla). Muzyka ta potęguje bhakti (stan błogości i uniesienia) na subtelnych poziomach lub wyzwala do ekstatycznego doświadczenia… w radości można tańczyć… jak wystarczy miejsca : )

.

https://www.facebook.com/events/1039107362768309/

.

Kiedy: 27 czerwca, w godz. 11 – 16

Koszt: 100 zł

Rezerwacji miejsca na warsztaty dokonasz wpłacając zaliczkę 50zł na konto Deutshe Bank: Monika Kwik nr. 31 1910 1048 2110 0150 1162 0001 z dopiskiem: zaliczka joga z kirtan. Proszę przesłać potwierdzenie przelewu na e-mail:yoginichinmayi@gmail.com co gwarantuje rezerwację miejsca.

Kontakt telefoniczny: Wojtek 505053274

.

Kundalini joga jest praktyką jogiczna łączącą asany (pozycje ciała) wykonywane w dynamicznej bądź statycznej formie z uwzględnieniem ćwiczeń oddechowych (pranayama). Poprzez ćwiczenia fizyczne oczyszcza się ciało i pracuje z kręgosłupem, aby osiągnąć optymalne zdrowie i siłę oraz utrzymać właściwą pozycję podczas praktyk medytacji (dhyan). Sesje te energetyzują, uwalniają od blokad i dolegliwości oraz równoważą i uspokajają. Proces wznoszenia kundalini jest zwany kundalini jogą lub laya jogą, jest uważany za fizycznie i psychicznie i emocjonalnie korzystny, jakkolwiek ostatecznym celem jest spowodowanie by kundalini wzniosła się w górę kręgosłupa do mózgu. Wtedy aktywowane są poszczególne ośrodki energetyczne w ciele oraz obszary mózgu, które zazwyczaj pozostają uśpione. Poprzez aktywowanie prany dochodzi do przebudzenia i odżywienia ciała fizycznego i ciał subtelnych, by mieć dostęp do sił wewnętrznych.

Sesja muzyczna w stylu indyjskim ze śpiewem mantr i akompaniamentem gitary oraz bębnami: tabla wprowadza w błogą atmosferę, czasem ekstatyczną z elementem bhakti. Każdy może uczestniczyć w zajęciach, warsztaty pozwalają na odkrycie w sobie nieznanych dotąd umiejętności.

Prowadzący: Monika Kwik, Jogini Cinmayi: certyfikowana nauczycielka jogi, Wojtek (gitarzysta), Karol (gra na bębnach, tabla)

Więcej informacji na stronie: www.kundalini.cba.pl oraz Facebook: Monika Kwik (Cinmayi)
Zapraszam,
Monika Kwik : )

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s