Warsztaty jogi z relaksacją z gongami i misami tybetańskimi

Kochani 12.07 o godz. 15.00-19.30 to już ostatnie warsztaty jogi kundalini z Cinmayi w tym sezonie… zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do głębokiej praktyki z relaksującą sesją z gongami,,, nas gongach i misach tybetańskich gra Piotr Pułka. Prosimy o wcześniejsze rezerwacje miejsc. Gorące pozdrowienia ♥

 

Zapraszamy 🙂

Warsztaty jogi kundalini z sesją relaksacyjną: kąpiel w gongach.

Kiedy: 12.07.15; godz. 15.30-19.00

Gdzie: „Studio Zwierzyniec” ul. Kraszewskiego 15/3, Kraków

Joga Kundalini

Kundalini joga jest praktyką jogiczna łączącą asany (pozycje ciała) wykonywane w dynamicznej bądź statycznej formie z uwzględnieniem ćwiczeń oddechowych (pranayama). Poprzez ćwiczenia fizyczne oczyszcza się ciało i pracuje z kręgosłupem, aby osiągnąć optymalne zdrowie i siłę oraz utrzymać właściwą pozycję podczas praktyk medytacji (dhyan). Sesje te energetyzują, uwalniają od blokad i dolegliwości oraz równoważą i uspokajają. Proces wznoszenia kundalini jest zwany kundalini jogą lub laya jogą, jest uważany za fizycznie i psychicznie i emocjonalnie korzystny, jakkolwiek ostatecznym celem jest spowodowanie by kundalini wzniosła się w górę kręgosłupa do mózgu. Wtedy aktywowane są poszczególne ośrodki energetyczne w ciele oraz obszary mózgu, które zazwyczaj pozostają uśpione. Poprzez aktywowanie prany dochodzi do przebudzenia i odżywienia ciała fizycznego i ciał subtelnych, by mieć dostęp do sił wewnętrznych.

Seans gongów i mis tybetańskich

Podczas sesji natężenie brzmienia seansu, podobnie jak ogień przepala wszelkie opory oraz blokady związane z napięciem fizycznym i emocjonalnym. Łagodny ton mis, ochładza niczym woda pobudzony układ nerwowy i przygotowuje do wejścia w błogi stan ukojenia. Podczas seansu doświadczymy otwarcia się na rezonans dźwięku, usłyszymy ciszę, odczujemy bicie serca, zrelaksujemy ciało i umysł.

Prowadzący: Monika Kwik, Jogini Cinmayi: certyfikowana nauczycielka jogi, Piotr Pułka: muzyk, muzykoterapeuta, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie,
Karolina Szymańska arteterapeutka, masażystka Ma-Uri, praktyk Soul Body Fusion ®.

koszt: 100zł

Rezerwacja i zapisy:
Rezerwacji miejsca na warsztaty dokonasz wpłacając zaliczkę 50zł na konto Deutshe Bank: Monika Kwik nr. 31 1910 1048 2110 0150 1162 0001 z dopiskiem: zaliczka joga z gongami. Proszę przesłać potwierdzenie przelewu na e-mail:yoginichinmayi@gmail.com co gwarantuje rezerwację miejsca.

Więcej informacji na stronie: http://www.kundalini.cba.pl oraz Facebook: Monika Kwik (Cinmayi)

Kontakt telefoniczny: 784875077

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s