„Przestrzeń i harmonia w życiu – praca z czakrą korony”

ula

5 GRUDNIA 2016  18.30 – 21.30

Zapraszam już w najbliższy poniedziałek na mini warsztat pt. „Przestrzeń i harmonia w życiu – praca z czakrą korony”. Spojrzenie na własne życie z perspektywy siódmej czakry, czyli właśnie korony, daje nam zdrowy dystans do zawirowań jakie spotykają nas w życiu. Możemy popatrzeć na te doświadczenia jakby z lotu ptaka i zobaczyć, czy to co wydaje się, aż tak istotne w danym momencie, naprawdę takie jest. Życie się zadziewa, płynie w swoim rytmie i często nie mam wpływu na to co się nam przydarza, lecz mamy wpływ na to w jaki sposób zareagujemy na daną sytuację. Czakra korony łącząc nas z wyższą świadomością daje nam zupełnie inną perspektywę i kiedy zaufamy wglądam jakie pojawią się w tej przestrzeni możemy wpuścić do naszego życia o wiele więcej przestrzeni oraz harmonii.
Czakra Korony jest siódmą i ostatnią czakrą umiejscowioną w ciele człowieka. Znajduje się na czubku głowy i pełni bardzo ważną rolę – jest ona naszym łącznikiem z kosmicznymi energiami, jej lej jest skierowany ku górze i służy jako odbiornik wysokowibracyjnych energii. Przez nią dosłownie wlewane są w nasze ciało wiązki energii. Ma ona wpływ na działanie szyszynki oraz układu nerwowego. Proces rozwoju czakry korony przebiega stopniowo wraz ze wzrostem świadomości. Kiedy czakra korony rozwinie w pełni swój potencjał tworzy nad głową aureolę składającą się z prawie tysiąca płatków.
Zapraszam,
Ula
Data warsztatu: 5 grudnia 2016, w godzinach od 18:30 – 21:30, Zapisy pod adresem mailowym: kujata@op.pl , Jeżeli masz pytania, wątpliwości to po prostu zadzwoń: 516 79 77 63

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s