DZIEŃ Z KAMERTONAMI

– koncert kamertonów oraz indywidualne sesje w Zwierzyńcu – Sylwia Nadgrodkiewicz

Paulina Paula HolskaPaulina Paula HolskaKamertony-Studio Zwierzyniec-20150326-20150326-800sz

.

Kamertony lecznicze emitują naturalną falę w skali pitagorejskiej, która przywraca nas do stanu harmonii, a tym samym zdrowia.

.

https://www.facebook.com/events/370827589775189/

.

Termin: 20.06.2015, 10:30-19:30.

Plan dnia:

10:30 – krótki wykład wprowadzający do metody kamertonowej
11.00 – koncert kamertonów, podróż w dźwięku i relaksacja dla całej grupy 12:30 – przerwa na herbatę
13.00-19.00 – sesje indywidualne (cztery maksymalnie)

19:30 – 22:30 – sobotni „jam taneczno-muzyczny” z gościnną obecnością Pani Sylwii i dźwiękami kamertonów !!

o KAMERTONACH I SESJI KAMERTONOWEJ:

Fala dźwiękowa kamertonów dociera do samych komórek ciała i wchodzi w rezonans ze wszelkimi strunami w naszym ciele, a nie trudno sobie wyobrazić, co nimi jest: powięzi, mięśnie, sam łańcuch DNA, etc. Jeśli oprzeć się o fizykę kwantową, jesteśmy zagęszczoną energią, czyli falą, zatem nie trudno sobie wyobrazić jak mocne działanie ma dźwięk.

Żyjemy w smogu elektromagnetycznym, który zaburza wszelkie procesy życiowe. Tym bardziej, że urządzenia wokół nas zostały przestrojone w połowie ubiegłego wieku z naturalnej częstotliwości 432 Hz na niekorzystną dla człowieka 440Hz.

Kamertony lecznicze emitują naturalną falę w skali pitagorejskiej, która przywrca nas do stanu harmonii, a tym samym zdrowia.
(zob. szerzej jak obliczona została skala pitagorejska w „Geometria Dźwięku“ https://www.youtube.com/watch?v=DSppvoGuT8),

SESJE INDYWIDUALNE Z KAMERTONAMI:

Proponuję kilka technik kamertonowych zarówno dla relaksu, przyjemnych wrażeń słuchowych, ale przede wszystkim ze względu na ich leczenie właściwości. Moje wyczulone ucho wokalistki, pozwala współpracować z kamertonami w jeszcze bardziej precyzyjny sposób. Zmiany w brzmieniu sugerują, co dzieje się w ciele, co dzieje się z emocjami, etc.

Po wstępnym wywiadzie, dostosowuję techniki do konkretnego pacjenta. A po diagnozie kamertonami, dokonuje omówienia wyników ze słuchu, kóre wyznaczają kierunki dalszej pracy ze sobą, zarówno na poziomie ciała jak i ducha.

.

Studio Zwierzyniec-lkamertony-energy-man-web-horz.

Prowadząca:

dr Sylwia Nadgrodkiewicz pochodzi ze Skarżyska-Kamiennej.

Sylwia prowadzi sesje muzykoterapeutyczne, które zawierają pracę z głosem autorską metodą poszerzoną o terapię kamertonami. Kształci się i doszkala każdego dnia aby być w pełni świadomą swojej pracy dla rozwoju świadomości.

W latach młodzieńczych wokalistka składów: od punk rocka po poezję śpiewaną i jazz. Użyczała głosu do muzyki teatralnej i filmowej.

Odtwórczyni roli królowej Marysieńki w Śpiewogrze Świętokrzyskiej skomponowanej przez Bronisława Opałko. Rola w musicalu Szpilki w reż. Katarzyny Cygan. Współreżyseria spektaklu pt. „Życie jest światłem”, na podstawie pism prof. Włodzimierza Sedlaka.

We własnej twórczości jest eksperymentująca i elastyczna. Autorka pracy doktorskiej na UMCS w Lublinie z obszaru filozofii polityki (zagadnienia krążące wokół kobiecości, męskości i seksualności) pt.: „Seyla Benhabib – feminizm i polityka“.

Autorka m.in. cykli wykładów dla Krytyki Politycznej, licznych paneli i warsztatów. Współtwórczyni takich projektów społecznych jak: Wieża BAB L wraz z Galerią Białą, czy Lublin 9 Ta Obca wraz z Tomaszem Kitlińskim. Swoim doświadczeniem scenicznym, jak i wokalnym, dzieli się w Studium Wokalnym Sylwia Nadgrodkiewicz, które prowadzi w swoim rodzinnym mieście. Jest to jak sama mówi laboratorium poszukiwania własnej tożsamości.

Stosuje swoją autorską metodę, w której nie uczy śpiewać, a odblokowuje głosy. Współpracuje z Laboratorium Alternatywnych Form Pracy z Głosem Małgorzaty Luberdy (uczennicy Olgi Szwajgier). Jest organizatorką i pomysłodawczynią m.in. Ogólnopolskich warsztatów Gospel jak i innych przedsięwzięć wpisujących się w holistyczne postrzeganie głosu. (warsztaty: „Samogłoska“, czy „Ciało i Głos“).

W duecie z Kiniorem Kiniorskim nagrała płytę (LaLoba) z własnymi tekstami i muzyką znanego multiinstrumentalisty.

Wokalnie wspiera Studium Instrumentów Etnicznych, wykonujących muzykę etno-transową, nazywaną również przez dziennikarzy psychofolkiem. Płyta tego projektu pt. „Tu nie ma miejsca na strach..” została gorąco przyjęta przez krytyków i otrzymała uznanie w Radiowej Trójce. Krążek promuje m.in.: utwór „Laleczka”, do którego teledysk wyreżyserował ojciec polskiego wideoklipu Я люблю ФОТО
ch Paszkiewicz. W roku 2014 została nagrodzona jako Wokalistka Roku przez Radio Kielce.

Zapraszam,

Sylwia Nadgrodkiewicz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s