BYĆ PRZEDSIĘBIORCĄ

– rozwijanie pomysłów na własną firmę – prowadzi Rafał Górniak

przedsiebiorca

.

Zapraszamy na warsztaty adresowane do osób, które marzą o założeniu własnej firmy. Jeśli masz ciekawe pomysły, różnorodne zainteresowania i pasje, a brakuje Ci doświadczenia biznesowego i wiedzy, jak stworzyć dobrze funkcjonującą firmę, te warsztaty są właśnie dla Ciebie !

.

https://www.facebook.com/events/494734647349758/

.

Czas trwania warsztatu: 2 dni (30 – 31 maja)
sobota 9.00 – 19.00
niedziela 9.00 – 17.00

Koszt uczestnictwa w warsztacie: 220 zł przy zgłoszeniu uczestnictwa do 15 maja, a 270 zł przy późniejszym zgłoszeniu.

Proszę o zgłoszenia mailowe: warsztaty@ravens.edu.pl lub telefoniczne: 508 175 132

Zapraszam też na indywidualny coaching dla osób planujących założyć własną firmę.

.

Pomysł warsztatów bazuje na, popartym doświadczeniem, założeniu, że możliwe jest tworzenie dobrze prosperujących i dochodowych firm, realizujących jednocześnie wartościowe społecznie, artystycznie czy ekologicznie projekty. Założeniu, że możliwa jest praca, w której realizujemy własne pasje i głębokie pragnienia serca, a jednocześnie osiągamy dobre dochody.

Przygotowane warsztaty mają praktyczny charakter. Uczestnicy w ich trakcie będą pracować nad różnymi aspektami swojej przyszłej działalności:
– Będą mieli możliwość dopracowania i rozwijania pomysłów na własną firmę.
– Opracują strategię rozwoju swojej przyszłej firmy, w tym strategię promocji i aktywnego pozyskiwania klientów.
– W praktyce poznają proste metody analizy finansowej przyszłej działalności, które pozwolą im określić strategię cenową oferowanych produktów i usług.
– Będą rozwijać umiejętności bycia przedsiębiorcą.

Do uczestnictwa w warsztacie nie jest konieczne posiadanie gotowej, dopracowanej wizji firmy, wystarczą wstępne pomysły, a w trakcie warsztatu będzie możliwość ich rozwijania i dopracowywania.

.

Warsztaty prowadzi Rafał Górniak
Jestem psychologiem i trenerem umiejętności osobistych i społecznych. Jestem też praktykiem biznesu. Przez 6 lat prowadziłem własną firmę, specjalizującą się w realizacji badań marketingowych i organizacyjnych. Realizowałem projekty badawcze m. in. dla takich firm, jak: Biuro Podróży ITAKA, Kopalnia Soli „Wieliczka”, Amex Stationery, Alma Market, Bahlsen Sweet, xtech.pl.

Mam doświadczenie w zarządzaniu różnymi projektami. Pracowałem, zarówno dla małych innowacyjnych firm, jak i dużych, międzynarodowych korporacji. Współpracowałem też z różnymi organizacjami pozarządowymi i mam doświadczenie w obszarze ekonomii społecznej.

Od kilku lat prowadzę szkolenia i doradztwo w zakresie zarządzania, marketingu i finansów, dla osób planujących założyć własne firmy. Pomagałem przygotować szczegółowy biznes plan i strategię rozwoju dla ponad 30 firm z wielu różnych branż m.in.:
– Kreatywnej (projektowanie wnętrz, projektowanie aranżacji okien, projektowanie mebli, design przemysłowy, zaawansowana grafika komputerowa).
– Edukacyjnej (przedszkole, szkoła językowa, centrum edukacji artystycznej, centrum coachingu, centrum kursów i korepetycji dla dzieci i młodzieży).
– Medycznej (centrum dentystyczne, gabinet fizjoterapii, gabinet podologiczny, specjalistyczne szkolenia medyczne).
– Turystycznej (ośrodek jazdy konnej, firma organizująca wycieczki dla osób niepełnosprawnych).
– Inżynierskiej i naukowej (automatyka, syntezy chemiczne, biotechnologia).
– Internetowej (kilka różnych projektów).
– Inne (kawiarnia, pub muzyczno-filmowy, agencja reklamowa i PR).

W oparciu o wieloletnie doświadczenie biznesowe i doświadczenie w zakresie rozwoju osobistego jestem głęboko przekonany, że warto szukać takiej ścieżki zawodowej, które połączy nasze pasje i głębokie pragnienia serca z zarabianiem na życie. Wierzę, że pracując z zaangażowaniem i tworząc coś wartościowego można zbudować dobrze prosperującą firmę, w wielu różnych, czasami bardzo nowatorskich branżach.

Zapraszam,

Rafał Górniak

.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s