GONGI I MISY TYBETAŃSKIE

– regularne czwartkowe koncerty relaksacyjne w Zwierzyńcu – godz. 20:00-21:00- I i III czwartek miesiąca – Monika Doroszkiewicz

Paulina Paula HolskaPaulina Paula HolskaGongi-Monika-Madzia-Studio Zwierzyniec-20150326-20150326-800sz

.

Oddziaływanie dźwięku gongów i mis tybetańskich jest całościowe i idealnie równoważy ciało, umysł i duszę. Podczas relaksacji w dźwiękach gongów i mis tybetańskich doświadczysz głębokiego odprężenia psychicznego i fizycznego oraz zostaną uruchomione procesy oczyszczające w Twoim organizmie.

.

https://www.facebook.com/events/383858968466028/

.

Czwartki (I i III czwartek miesiąca), 20:00-21:00.

Koszt sesji grupowej: sugerowana cena to 15 zł.

Zapisy i informacje (uwaga, ograniczona ilość miejsc!!): Monika Doroszkiewicz, tel. 797 371 656

.

Wibracje gongów i mis tybetańskich delikatnie rozluźniają ciało na zewnątrz i wewnątrz. Możesz poczuć jak dźwięk falami rozchodzi się po całym Twoim ciele, jak przenika przez wszystkie organy wewnętrzne. Ma się wtedy wrażenie, że w końcu wszystko trafia na swoje miejsce.

Organizm jest wprowadzany w tak głęboki stan medytacji. W tym stanie następuje uruchomianie sił samo regeneracyjnych organizmu, odbudowa komórkowa oraz odbudowuje się DNA. Oddziałuje na poziomie fizycznym, odprężając i rozluźniając napięcie mięśni, odblokowując połączenia nerwowe, harmonizuje całe ciało, umożliwia subtelną pracę z emocjami, pozwala łagodnie oddziaływać na określone sfery psychiki, oczyszcza aurę, harmonizuje pracę czakr. Pomaga usuwać napięcia mięśniowe, blokady energetyczne, ułatwia rozpoznawanie i pokonywanie lęków oraz docieranie do głębin własnego wnętrza. Dźwięki gongów i mis tybetańskich wywołują głębokie rozluźnienie, wyswabadzając nas od strumienia myśli uwalnianych przez nasz umysł, i pobudza układ wewnątrz-wydzielniczy na wyższy poziom funkcjonowania.

Oddziaływanie dźwięku gongów i mis tybetańskich jest całościowe i idealnie równoważy ciało, umysł i duszę. Podczas relaksacji w dźwiękach gongów i mis tybetańskich doświadczysz głębokiego odprężenia psychicznego i fizycznego oraz zostaną uruchomione procesy oczyszczające w Twoim organizmie. Fale dźwiękowe wnikają głęboko w ciało i powodują wibrację komórek harmonizując je, rozluźniają napięcie, wspomagają przepływ energii witalnej i pobudzają samo-uzdrawiające siły organizmu.

Wibracje i dźwięki gongów i mis pozytywnie wpływają nie tylko na ciało fizyczne lecz również na ciało mentalne i emocjonalne, odprężają i wyciszają umysł.

WSŁUCHAJ SIĘ W SIEBIE!
POCZUJ MOC DŹWIĘKU!
ODETCHNIJ PEŁNĄ PIERSIĄ!

W trakcie sesji:

Pozbędziesz się blokad energetycznych w ciele
Doświadczysz głębokiego odprężenia
Wibracje dźwięków zharmonizują każdą komórkę Twojego ciała
Poprawi się Twoje samopoczucie
Wzmocni się Twoja odporność na stres

Tą metodą każdy skutecznie może pozbyć się niechcianego napięcia w ciele, uwolnić niechciane myśli i poczuć się wspaniale.

.

Zajęcia prowadzi Monika Doroszkiewicz – jako absolwentka Peter Hess Institut Niemcy oraz Peter Hess Akademia zdobywają wszystkie poziomy wtajemniczenia w terapii dźwiękiem misami dźwiękowymi. Gry na gongach uczyła się również u Dona Conreaux z Nowego Jorku zdobywając pełna wiedzę z zakresu wykorzystywania dźwięku gongu w masażach i terapii.

Zapraszamy!

Monika & Studio Zwierzyniec

.

Wawel-Monika Doroszkiewicz-Gongi-Studio Zwierzyniec-vert

.

Pamiętajcie o zapisach ! Do zobaczenia : )

.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s