Dotyk Tantry – Tantryczny Zwierzyniec.

– Moje ciało, moje życie – Cykl warsztatów w każdy pierwszy piątek miesiąca – Katarzyna Bomba.

Paulina Paula HolskaPaulina Paula HolskaDotyka Tantry-Kasia-Studio Zwierzyniec-20150326-20150326-800sz

.

Warsztaty tantry dla kobiet są przestrzenią odkrywania i pielęgnowania naszej kobiecej receptywności. W niej każda z nas może puścić i wtopić się w kobiece odczuwanie i przyjmowanie, by odkrywać i wielbić siebie samą i siebie nawzajem jako cielesne kobiety, a także jako ucieleśnienia boskiej kobiecości.

.

https://www.facebook.com/events/1044766478873075

.

Czas trwania zajęć: 18.00-21.00.

Każdy I piątek miesiąca, w przypadku zmian – informacje podawane są w aktualnościach na stronie www. oraz na wydarzeniu na Facebooku.

Koszt: 50 zł.

Zapisy (konieczne): 698 14 95 37, tantrycznykrakow@wp.pl (Kasia Bomba)

.

tantra dla kobiet w zwierzyncu-studio zwierzyniec-kasia bomba.

Kobiece korzyści z warsztatów : ):

Zapewnią poczucie swojej kobiecości i siły z niej płynącej, pełniejsze odczucie własnego ciała, pewność siebie, akceptację swojego wyglądu, komunikację własnych potrzeb, otwarcie się na własną seksualność, prawo do odczuwania przyjemności. Warsztaty tantry dla kobiet są przestrzenią odkrywania i pielęgnowania naszej kobiecej receptywności. W niej każda z nas może puścić i wtopić się w kobiece odczuwanie i przyjmowanie, by odkrywać i wielbić siebie samą i siebie nawzajem jako cielesne kobiety, a także jako ucieleśnienia boskiej kobiecości.

Zajęcia łączą w sobie:

Ruch i oddech, które przenoszą na inny poziom świadomego odczuwania samego ciała, także emocji, uczuć i energii, medytacje i rytuały tantryczne, otwierające zmysły i tzw. świętą wibrację w ciele, w pojedynkę, w parze lub w grupie, taniec spontaniczny, muzykę, inspirujące rozmowy w grupie, bezczasowe doświadczanie rzeczywistości we wzajemnym wsparciu i rozluźnieniu.

.

Czas Wiosny i przebudzenia.

Czuć już powoli jak sie zbliza, wygladamy go z nadzieją i już dziś przygotowujemy dla Was warsztat, który jest darem, ofiarowanym przez Kobietę Kobietom.

W ten piękny, radosny przedwiosenny czas chcemy zaprosić Was, Drogie Kobietki do wspólnej, nietuzinkowej zabawy! Zabawy w rozpieszczanie:)

Na różne sposoby będziemy sobie dawały radość i przyjemność.

Poprzez te warsztaty chcemy wesprzeć i zachęcić Cie, abyś pozwoliła sobie zobaczyć swoje unikalne piękno i dary, jakimi obdarzyła Cie natura, a także, żebyś podeszła do siebie z dystansem i poczuciem humoru.

A stanie się to za sprawą pracy z cialem, medytacji, tańca, rozmów, pracy idnywidualnej i grupowej, a przede wszystkim poprzez strojenie się i upiekszanie.

W tym celu użyjemy znakomitych, naturalnych wegańskich kosmetyków ze szwajcarską recepturą firmy Arbonne (zastosujemy peelingi, maseczki, toniki, serum, kremy, bazę pod makijaż i kosmetyki kolorowe z tej firmy).

Uwaga – niespodzianka!!!

Będzie można wylosować cudny prezent!

Pękną i praktyczną kosmetyczkę z zestawem travel set ekskluzywnej linii kosmetyków RE9!!!

Na miejscu – kawa, herbata, przekąski.

*

Ubierzcie sie wygodnie, ale i pieknie, by poczuć sie wyjątkowo kobieco.
Będziemy poruszać się w skarpektach lub boso.

Czekam na Was i już sie ciesze na temn warsztat! Do zobaczenia!!!

Z serca zapraszam,
Kasia Bomba

.John_Collier_-_Pomps_and_Vanities,_1917-Studio Zwierzyniec-tantra dla kobiet.

O TANTRZE

Tantra to wnoszenie świadomości do tego, co zazwyczaj w życiu nieświadome.

Tantra to bycie w każdym momencie i cieszenie się tym, czego doświadcza ciało i umysł Tu i Teraz, to czczenie chwili, niewyglądanie następnej i następnej, brak oczekiwań. Kiedy nie oczekujemy, zdarzają się cuda.

Tantrę zrozumiesz wtedy, gdy Twoje ciało wibruje życiem, a zmysły czują, dlatego Tantra zaczyna od ciała.

Ciało, tutaj na Ziemi, jest naszym pierwotnym, wspólnym doświadczeniem. To, czym na pewno dysponujemy, jest ciało, w którym zapisują się różne doświadczenia i emocje, dlatego tak ważne jest „bycie w ciele”, dbałość o nie i akceptowanie. Trzeba je kochać, rozluźniać, trzeba słuchać swego ciała, każdej jego części, bez wyjątku. Wtedy ono odwzajemni Ci się intensywnością, radością i błogością życia.

„Szanujmy i czcijmy nasze ciała za to, co robią, zamiast nienawidzić ich za to, jak wyglądają. Skupmy się na życiu zdrowym i aktywnym życiem, pozwólmy naszej wadze być taką, jaką jest, i zostawmy nienawiść do swojego ciała za sobą, w przeszłości, tam, gdzie jest jej miejsce”.

W tantrze bardzo ważny jest oddech. Oddech to życie, a jakość oddechu, przekłada się na jakość życia. Gdy zaczynamy głęboko oddychać, uwalnia się energia życiowa i seksualna, zaczyna płynąć przez całą nasza istotę. Wtedy pomału otwieramy się na pełnię życia.

Zmysły łączą nas z rzeczywistością. żeby doznać niezwykłości każdej chwili, należy je oczyścić i uwrażliwić. Wtedy poczujemy niezwykłość dotyku, naprawdę zobaczymy, posmakujemy, usłyszymy i będziemy tym dotykiem, smakiem, zapachem, dźwiękiem…

Podczas warsztatów możesz spodziewać się wybranych współczesnych i starożytnych praktyk tantrycznych, pozwalających aktywnie doświadczać tego, kim jesteś w każdym momencie.

Jest to czas z jednej strony głębokiego rozluźnienia, z drugiej to, m.in. dzięki tantrycznym praktykom, możliwość autentycznego odczuwania siebie i otoczenia, a także odkrywania swojej ścieżki rozwoju.

Na zajęciach masz możliwość pracy ze swoimi czakrami, czyli energetycznymi centrami w Twoim ciele, by odkrywać i wzmacniać dar każdej z nich.

.

katarzyny bomby-studio zwierzyniec-tantra la kobiet wiosna

.

Pamiętajcie o zapisach ! Do zobaczenia : )

.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s