Magdalena Dymarczyk-Szary

.

Atmosfera ciszy, spokoju, unoszący się w powietrzu lekki zapach olejków, w tle dochodząca cicha, spokojna muzyka sprzyjająca relaksacji. Na matach, w wygodnych pozycjach leży kilka kobiet, przyszłych mam, będących w 2 lub 3 trymestrze. Oddychają głęboko, kierując powietrze do swoich ciążowych brzuszków. Tak zaczyna się każda sesja prenatalnej jogi. Wyciszenie ciała, umysłu, skupienie się na oddechu, nawiązanie kontaktu z dzieckiem. Później następuje holistyczna praca z całym organizmem kobiety. Przez cale zajęcia pracujemy nie tylko z oddechem i relaksem ale także z całym ciałem, które w okresie ciąży ulega wielkim zmianom, z którymi mama musi sobie nie tylko psychicznie ale i fizycznie poradzić.

.

ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY * * (gdy powstanie grupa)

.

magda-dymarczyk-szary-300x300

.

Jestem założycielką Fizjomy, magistrem Fizjoterapii, nauczycielem jogi, masażystą, dyplomowanym instruktorem programu Atrakcyjna Mama™.

Od 4 lat pracuję z kobietami w ciąży (pomagając im w przygotowaniu się do porodu) oraz w połogu (przyspieszając proces powrotu do formy). Prowadzę zarówno indywidualne terapie jak i zajęcia grupowe.

W swojej pracy korzystam w równej mierze z technik fizjoterapeutycznych, narzędzi, jakie daje szeroko pojęta joga oraz technik relaksacyjnych. Doświadczenie zdobywałam podczas studiów (Fizjoterapia AWF Kraków), biorąc udział w licznych specjalistycznych szkoleniach oraz pracując (łącznie 4 lata) w dwóch krakowskich szkołach rodzenia (prowadząc zajęcia przygotowujące do porodu: jogę, gimnastykę, gimnastykę dla par; oraz zajęcia po porodzie: gimnastykę i jogę).

.

IMG_0718

.1965049_663962070331650_1759117436_n

.

www.fizjoma.pl

.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s