Otwarcie się na energię Matki Ziemi

– czyli praca z czakrą podstawy – Ula Mikłasiewicz

czakra podstawy-ula-Studio Zwierzyniec-800sz

.

Mocno stojąc na ziemi, umiemy i możemy skuteczniej realizować swoje wizje, marzenia i pragnienia. Co za tym idzie, z większą ufnością i spokojem patrzyć na świat.  Jeżeli czakra korzenia jest w równowadze mamy dobry kontakt z naturą, ze swoim ciałem.  Zapewnia nam ona również dobry kontakt z energią ziemi, a więc energią kobiecą, która odżywia nasze ciało i ducha, ugruntowuje w rzeczywistości, pobudza nasze moce twórcze.

.

https://www.facebook.com/events/365404073649281/

 .

Data warsztatu: 30 marca 2015, w godzinach od 17: 30 – 20: 45.

Miejsce: Studio Zwierzyniec, ul. Kraszewskiego 15/3, Kraków

Liczba miejsc ograniczona – proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa do poniedziałku do godziny 13.

Zapisy pod adresem mailowym: kujata@op.pl

Kontakt telefoniczny: 516 79 77 63

.

Zapraszam na mini warsztat poświęcony pracy z czakrą podstawy/korzenia, która łączy nas z energią Matki Ziemi, a zatem z tym wszystkim co materialne i cielesne. Jeżeli czakra korzenia jest w równowadze mamy dobry kontakt z naturą, ze swoim ciałem oraz nie boimy się odnosić sukcesów zawodowych, czy finansowych. Jesteśmy zdrowi oraz mamy dużo energii życiowej. Zapewnia nam ona również dobry kontakt z energią ziemi, a więc energią kobiecą, która odżywia nasze ciało i ducha, ugruntowuje w rzeczywistości, pobudza nasze moce twórcze. Mocno stojąc na ziemi możemy skuteczniej realizować swoje wizje, marzenia i pragnienia, a co za tym idzie z większą ufnością i spokojem patrzyć na świat.
W czakrze podstawy drzemie nasz najbardziej pierwotny aspekt – dzikość oraz energia kundalini. Podczas zajęć będziemy świadomie pracować z tymi energiami. Nauczymy się w jaki sposób mogą one wzbogacić nasze życie i zmienić stare wzorce postępowania.


Czakra korzenia otwiera nas na naszą wewnętrzną wiedźmę oraz wiedźmina. W naszej kulturze ten rodzaj energii był uznawany za niebezpieczny, czy wręcz demoniczny. Szczególnie kobiety nie miały prawa otwarcie używać swojej pierwotnej mocy. Dzisiaj na nowo otwieramy się na połączenie z Matką Ziemią, na swoje prawo do bycia sobą w każdym aspekcie.

.

czakra podstawy-ula-Studio Zwierzyniec-k

.

.

Natura nas woła do siebie : )

.

.

Pamiętajcie o zapisach ! Do zobaczenia : )

.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s