WARSZTATY JOGI KUNDALINI Z SESJĄ RELAKSACYJNĄ: KĄPIEL W GONGACH

 – Monika Kwik

joga2 monika

.

Zapraszamy na głęboką praktykę Jogi Kundalini z Jogini Cinmayi wraz z sesją relaksacyjną w kąpieli dźwięków gongów i mis tybetańskich, którą poprowadzi doświadczony muzykoterapeuta Piotr Pułka.

.

https://www.facebook.com/events/1437509953222331/

.

Kiedy: 28 czerwca, w godz. 11 – 16

Koszt: 100 zł

Rezerwacja i zapisy:

Rezerwacji miejsca na warsztaty dokonasz wpłacając zaliczkę 50zł na konto Deutshe Bank: Monika Kwik nr. 31 1910 1048 2110 0150 1162 0001 z dopiskiem: zaliczka joga z gongami. Proszę przesłać potwierdzenie przelewu na e-mail: yoginichinmayi@gmail.com co gwarantuje rezerwację miejsca.

Kontakt telefoniczny: Piotr Pułka 501126253

.

Joga Kundalini

Kundalini Joga jest praktyką jogiczną łączącą asany (pozycje ciała) wykonywane w dynamicznej bądź statycznej formie z uwzględnieniem ćwiczeń oddechowych (pranayama). Poprzez ćwiczenia fizyczne oczyszcza się ciało i pracuje z kręgosłupem, aby osiągnąć optymalne zdrowie i siłę oraz utrzymać właściwą pozycję podczas praktyk medytacji (dhyan). Sesje te energetyzują, uwalniają od blokad i dolegliwości oraz równoważą i uspokajają. Proces wznoszenia kundalini jest zwany kundalini jogą lub laya jogą, jest uważany za fizycznie i psychicznie i emocjonalnie korzystny, jakkolwiek ostatecznym celem jest spowodowanie by kundalini wzniosła się w górę kręgosłupa do mózgu. Wtedy aktywowane są poszczególne ośrodki energetyczne w ciele oraz obszary mózgu, które zazwyczaj pozostają uśpione. Poprzez aktywowanie prany dochodzi do przebudzenia i odżywienia ciała fizycznego i ciał subtelnych, by mieć dostęp do sił wewnętrznych.

Seans gongów i mis tybetańskich

Podczas sesji natężenie brzmienia seansu, podobnie jak ogień przepala wszelkie opory oraz blokady związane z napięciem fizycznym i emocjonalnym. Łagodny ton mis, ochładza niczym woda pobudzony układ nerwowy i przygotowuje do wejścia w błogi stan ukojenia. Podczas seansu doświadczymy otwarcia się na rezonans dźwięku, usłyszymy ciszę, odczujemy bicie serca, zrelaksujemy ciało i umysł.

Prowadzący:

Monika Kwik, Jogini Cinmayi: certyfikowana nauczycielka jogi

Piotr Pułka: muzyk, muzykoterapeuta, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie,

Karolina Szymańska arteterapeutka, masażystka Ma-Uri, praktyk Soul Body Fusion ®.

Zapraszamy : )

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s