WARSZTATY ŚPIEWU GARDŁOWEGO I INTUICYJNEGO DLA MĘŻCZYZN

– Rafał Górniak

spiew gardlowy.

Dla mnie osobiście śpiew jest najpiękniejszym i najsilniejszym narzędziem uzdrawiania jakie znam. I kiedyś usłyszałem piękna historię, o tym, że w tradycji jednego z plemion Ameryki Północnej było takie przekonanie, że jeżeli wojownik, myśliwy zgubi, utraci swoją osobistą pieśń, to oznacza, że nie powróci już z wyprawy.

.

https://www.facebook.com/events/1596688923943743/

.

Kiedy: 25 czerwca, godz. 19:30 – 22:00

Inwestycja: 30 zł

Zgłoszenia mailowe: warsztaty@ravens.edu.pl lub telefoniczne: 508 175 132, o uczestnictwie w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń.

.

Zapraszam na warsztaty śpiewu gardłowego i intuicyjnego śpiewu szamańskiego, podczas których będziesz miał możliwość odkrywać i poczuć moc swojego głosu.

Do wspólnej podróży zapraszam tych, którzy nigdy nie śpiewali i tych, którzy śpiewają często. Wcześniejsze doświadczenie ze śpiewem nie ma większego znaczenia.

Śpiew płynący prosto z serca i głębi ciała działa na wielu poziomach:
– uwalnia napięcia i rozluźnia ciało
– podnosi poziom energii
– pozwala nam poczuć naszą własną moc
– daje uczucie radości i szczęścia
– otwiera serce
– uzdrawia : )

Wspólny śpiew z innymi ludźmi pozwala spotkać z nimi na niecodziennym, głębokim poziomie.

W trakcie warsztatu będziemy pracować bardzo intuicyjnie (i nie będzie uczyć się technicznych aspektów śpiewu, bo nie jest to celem tego warsztatu).

Najpierw pośpiewamy gardłowo, potem tak, jak prowadzić nas będzie intuicja, a na zakończenie siądziemy w Kręgu, żeby porozmawiać o doświadczeniu wspólnego śpiewania.

Warsztaty prowadzi Rafał Górniak
Jestem psychologiem, terapeutą i trenerem. Przez wiele lat uczyłem się różnych metod rozwoju osobistego (m.in. psychoterapia Gestalt i Psychologia Zorientowana na Proces). Inspirację w prowadzeniu warsztatów i pracy z ludźmi czerpię też z różnych metod pracy z ciałem (ruchem, głosem, tańcem i dotykiem) oraz duchowych, szamańskich tradycji rdzennych kultur.

Od kilku lat uczestniczę w spotkaniach Kręgów Mężczyzn, a od roku sam prowadzę spotkania i warsztaty dla mężczyzn, w tym warsztaty dla ojców : )

Śpiew gardłowy odkryłem ponad 8 lat temu, po prostu zacząłem śpiewać gardłowo pomimo tego, że nikt mnie tego nie uczył : ) Cztery lata temu w podobny sposób pojawił się w moim życiu intuicyjny śpiew szamański. Dopiero w ostatnim czasie uczestniczę w różnych warsztatach śpiewu tradycyjnego, gdzie rozwijam swoje umiejętności.
Żeby śpiewać wystarczy otworzyć się na własne ciało i odnaleźć dźwięk, który chcę się przez nas wyrazić.

Dla mnie osobiście śpiew jest najpiękniejszym i najsilniejszym narzędziem uzdrawiania, jakie znam. I kiedyś usłyszałem piękna historię, o tym, że w tradycji jednego z plemion Ameryki Północnej było takie przekonanie, że jeżeli wojownik, myśliwy zgubi, utraci swoją osobistą pieśń, to oznacza, że nie powróci już z wyprawy.

Dlatego zapraszam do poszukiwania, odkrywania osobistej Pieśni Serca.
Jeżeli jest jakaś podróż, w którą warto się wybrać, to jest właśnie ta.

Zapraszam,

Rafał Górniak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s