zasady korzystania

.

.   CENNIK    .    GRAFIK    .    ZASADY KORZYSTANIA    .   REGULAMIN STUDIA ZWIERZYNIEC    .

ze Studia Zwierzyniec

Zasady korzystania z sali Studio Zwierzyniec

Zasady organizacyjno-finansowe Studia Zwierzyniec

.

.

Zasady korzystania z sali Studio Zwierzyniec:

.

1. Stopy ! . Czyste, bose, skarpetkowe lub obute w obuwie zamienne . Ściągamy buty w przedpokoju, przed wejściem na sali.

2. Kurtki zostawiamy w przedpokoju, na wieszaku.

3. Zamykamy drzwi wejściowe na zamek przed zaczęciem pracy.

4. Czystość! . Szanujemy przestrzeń Studia i pozostawiamy w takim stanie, w jakim go zastaliśmy, albo jeszcze czystsze ; )

5. Dźwięki. W przypadku głośnych zajęć (głos, śpiew, krzyk, tupanie, muzyka z odtwarzacza) – okna pozostawiamy zamknięte ! (szanujmy sąsiadów i zwierzęta miejskie ! : )

6. Używamy tyle świateł, ile potrzebujemy. Wyłączamy światła gdy wychodzimy z sali.

7. W przypadku używania świeczek – zawsze stosujemy podkładki, oraz pamiętamy by je zgasić przed wyjściem! (prosimy też zgłaszać opiekunowi sali, jeśli korzystamy głównie ze świeczek jako oświetlenia).

8. Rekwizyty. Jeśli potrzebujemy poduszki, koce, stoły, krzesła, piłki, etc, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie opiekunom Sali.

9. Opuszczanie sali. W ramach wynajmowanych godzin, przysługuje bezpłatny czas przebywania na sali (sprzątaniowo-relaksacyjne przeciąganie ; ) – 15 min. w tygodniu, oraz 30 min. w przypadku warsztatów weekendowych, i innych „większoformatowych działań”. (Jeśli w grafiku nie jest „na styk”).

10. W zależności od sytuacji, korzystający z sali otrzymają klucz do Studia na czas prowadzenia zajęć, lub drzwi będą otworzone przez jednego z opiekunów Studia.

.

.

 Zasady organizacyjno-finansowe Studia Zwierzyniec:

.

1. Aby użytkować Studio należy (1) uzgodnić plan działania z opiekunami studia (mailowo, więcej informacji: grafik), (2) dopilnować wpisania do grafiku internetowego (grafik), (3) opłacić zaliczkę, (4) w przypadku działań komercyjnych, WARTO PODESŁAĆ LINK DO WYDARZENIA – strona internetowa/facebook, aby Studio mogło zamieścić informacje na swojej stronie i fanpage’u, (5) podpisać Umowę najmu Studia Zwierzyniec.

Wzajemnie się wspieramy i promujemy.

2. Można ustalić sposób i czas regulowania płatności – zwłaszcza w przypadku zajęć regularnych oraz prób/treningów – czy każdorazowo, czy miesięcznie z góry… (w przypadku opłat miesięcznych – zawsze płatność przed wynajmowanym okresem). Płatność może być gotówką lub przelewem.

3. W przypadku użytku komercyjnego uznajemy za konieczne wcześniejszą wpłatę zaliczki, w wysokości 1/3 lub 1/2 kwoty ustalonej za całościową cenę wynajmu, na podane przez nas konto. Pozostałą część wpłaty należy dokonać w gotówce w pierwszym dniu warsztatów. *** Zaliczkę należy wpłacić do daty ustalonej z opiekunami Zwierzyńca.

4. Pozostałe informacje cenowe: zobacz cennik.

4. Każdą płatność i formalność można „przedyskutować z opiekunami Studia”. Jesteśmy bardzo otwarci na współpracę i promowanie działań artystycznych i zdrowotnych.

.

.

Zapraszamy!

.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s